Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Організація "домашньої" мережі в квартирах (офісах) по коаксіальному ТВ кабелю на базі ADSL2+ маршрутизатора DYNAMIX HP- 41R/W з підключенням до Інтернет

   Технологія HomeCNA 3.0 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/с по вже наявному у квартирі (готелі) телевізійному кабелю. Використання HomeCNA 3.0 обладнання дозволяє створити "квартирну мережу" найбільш економним способом - без прокладки додаткових проводів. 
   Середовищем передачі даних є коаксіальний телевізійний кабель. Робоча відстань - біля 1200м.
   Кількість абонентів, що підключають, становить до 255 (у відповідності зі стандартом
HomeCNA 3.0 ).
  
Можливості такого рішення - надання сучасних сервісів як, наприклад, відео по запиту, передача голосових повідомлень, Інтернет-з'єднання й т.п.

   Особливістю даного рішення є те, що всі користувачі "ізольовані" один від одного, як це описано в рішенні на основі MDU HCNA моста DYNAMIX HP-51/S. Це означає, що будь-який абонент мережі може мати (при необхідності) доступ до файлів, що зберігається на комп'ютерах "сусідніх" абонентів.
Таке рішення використовується в першу чергу для квартир, невеликих офісів і т.п. - скрізь де, необхідно надаючи послуги широкополосного доступу в Інтернет або послуги "мультимедіа по запиту", забезпечувати й можливість обміну файлами між комп'ютерами абонентів або надавати доступ до загальних Ethernet ресурсів в "домашній" мережі.


У цьому випадку на вході в будинок (готель) може бути встановлене:

1.    Основою рішення є DYNAMIX HP-41R/W - ADSL2+ модем/маршрутизатор з підтримкою інтерфейсів 802.11g/b і HomeCNA 3. ADSL2+ модем/маршрутизатор забезпечує швидкість передачі до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream, має убудований NAT і SPI firewall, запобігає DoS (Denial of Service) атакам - таким чином, повністю забезпечує безпеку ADSL з'єднання при створенні домашньої мережі. 
   Для забезпечення додаткової гнучкості й переваги рішення, цей пристрій також забезпечує підтримку бездротового інтерфейсу - 802.11g/b. При цьому підтримка 64/128 bits WEP і WPA забезпечує також безпеку бездротових домашніх комунікацій.
  DYNAMIX HP-40R/W забезпечує просте широкополосное підключення до Інтернет відповідно до найсучасніших вимог (ADSL2+ технологія), зберігає існуючу ТВ мережу, а також дозволяє підключати досить велику кількість домашніх комп'ютерів. Комп'ютери й Ethernet - периферія можуть бути підключені як безпосередньо до самого модема/маршрутизатора (для цього в ньому є 4 х 10/100 Base-T інтерфейси), так і через HCNA інтерфейс. Для забезпечення зв'язку DYNAMIX HP-41R/W з Ethernet пристроями використаються сателіт - пристрої – DYNAMIX HP-31/S.
2.     У випадку, якщо немає необхідності підключення бездротових абонентів, то замість ADSL2+ модема/маршрутизатора DYNAMIX HP-41R/W, може бути застосований більш дешевий - DYNAMIX HP-41R, функціонально аналогічний, але без підтримки 802.11g/b інтерфейса.

У квартирах (приміщеннях офісу) може бути встановлене:

1.     DYNAMIX HP-31/S – конвертор, що має один HomeCNA 3.1 і один ТВ порт і два 10/100Base-T Ethernet порта. Він призначений для стикування двох типів мереж - HomeCNA і Ethernet. Даний конвертор являє собою просте рішення для взаємодії двох типів мереж, без будь-яких додаткових драйверів і програм - це "plug and play" пристрій. До Ethernet портів DYNAMIX HP-31/S можуть бути підключені комп'ютери, ноутбуки й інші пристрої з Ethernet інтерфейсом.
  Таке рішення забезпечую всі "принадності" широкополосного доступу в Інтернет, обміну файлами між комп'ютерами й т.п., але при цьому значно збільшують робочу відстань - до 1200 метрів, зберігаючи при цьому наявну архітектуру ТВ мережі.


Организация "домашней" сети в квартирах (офисах) по коаксиальному ТВ кабелю на базе ADSL2+ маршрутизатора DYNAMIX HP- 41R/W с подключением к Internet

 Якщо при прочитанні матеріала на нашому сайті у Вас виникли питання, або необхідно дізнатися вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму