Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Підключення квартир (номерів в готелях) до Internet по коаксіальному ТВ кабелю з допомогою MDU HCNA моста DYNAMIX HP-51/S


   Технологія HomeCNA 3.0 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/с по вже наявному у квартирі (готелі) телевізійному кабелю. Використання HomeCNA 3.0 обладнання дозволяє створити "квартирну мережу" найбільш економним способом - без прокладки додаткових проводів. 
   Середовищем передачі даних є коаксіальний телевізійний кабель. Робоча відстань - біля 1200м.
   Кількість абонентів, що підключають, становить до 31 (у відповідності зі стандартом
HomeCNA 3.0 ).
  
Можливості такого рішення - надання сучасних сервісів як, наприклад, відео по запиту, передача голосових повідомлень, Інтернет-з'єднання й т.п.
  
Особливістю даного рішення є те, що всі користувачі "ізольовані" один від одного. Це означає, що ніякий з абонентів не може мати доступу до файлів, що зберігається на комп'ютерах "сусідніх" абонентів. Таке рішення найбільше оптимально для готелів, котеджних селищ, багатоквартирних будинків - скрізь де, необхідно надаючи послуги широкополосного доступу в Інтернет або послуги "мультимедіа по запиту", забезпечувати недоторканність даних інших абонентів.У цьому випадку на вході в будинок (готель) може бути встановлене:

1.  DYNAMIX HP-51/M - MDU HCNA міст, що дозволяє використовувати його для передачі даних для кінцевих пристроїв DYNAMIX HP-51/S. Широкополосний Інтернет доступ в таком рішенні здійснюється за рахунок підключення до DYNAMIX HP-51/M будь-якого типу пристрою доступу (ADSL, SHDSL, кабельного модема) з Ethernet інтерфейсом. Як джерело даних може служити також, наприклад, спеціалізований відеосервер з Ethernet інтерфейсом, що підключається до другого Ethernet порту пристрою.
   HCNA міст DYNAMIX HP-51/M підтримує QoS і контроль смуги пропущення, а також має убудований фільтр усунення перешкод для ТВ.
2. Для широкополосного доступу в Інтернет можуть використовуватися DYNAMIX Tiger 2Plus - ADSL2/2+ модем / маршрутизатор з одним Ethernet портом і підтримкою Firewall, швидкість з'єднання із провайдером послуг до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream, що досить як для передачі Інтернет-трафіка, так і мультимедійных даних від провайдера послуг.

У квартирах (номерах готелю) може бути встановлене:

1.  DYNAMIX HP-51/S - конвертор (адаптер) HomeCNA 3.0 - Ethernet. Конвертор дозволяє приймати дані й ТВ сигнали, а наявні в ньому 2 Ethernet інтерфейси забезпечують підключення комп'ютерів, ноутбуків.

 Якщо при прочитанні матеріала на нашому сайті у Вас виникли питання, або необхідно дізнатися вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму