Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX:

Підключення банкоматів до філій банку через Internet.
  З різким ростом кількості платежів з використанням пластикових карт, виникає необхідність підключення банкоматів до філій банку або центральному банку. При відстані близько 5-7 км від провайдера послуг (звичайно в кожному з районів є локальні виноси провайдерів Іnternet доступу) можливо для цих цілей використати загальнодоступну Іnternet мережу.

  
Середовищем передачі даних є мідна виділена лінія (власна або орендована) до провайдера послуг.

У банкоматах може бути встановлено:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-SF (Див. на малюнку Банкомат 1 - n). Даний пристрій має один Ethernet порт, що досить для підключення банкомата по виділеній лінії до Іnternet. При застосуванні даного пристрою при використанні загальнодоступної мережі Іnternet безпека доступу повинна забезпечуватися додатковими програмними або апаратними способами як на стороні банкомата, так і на стороні банку. Для рішення цього завдання - організації VPN тунелів між банкоматами й відділенням банку при використанні загальнодоступної мережі Іnternet - на кожній стороні установлюються спеціалізовані VPN маршрутизатори. SHDSL модеми/маршрутизатори серії DYNAMIX UM-S прозорі для VPN тунелів. Крім того, модеми/маршрутизатори DYNAMIX UM-SF мають убудовані додаткові функції забезпечення безпеки (firewall).

У філії банку може бути встановлено:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-SF (Див. на малюнку Філіал банка). Даний пристрій має один Ethernet порт, що досить для підключення філії банку до Іnternet. При використанні даного пристрою безпека доступу повинна забезпечуватися додатковими програмними або апаратними способами як на стороні банкомата. так і на стороні банку. Для рішення цього завдання - організації VPN тунелів між банкоматами й відділенням банку при використанні загальнодоступної мережі Іnternet - на кожній стороні установлюються спеціалізовані VPN маршрутизатори. SHDSL модеми/маршрутизатори серії DYNAMIX UM-S прозорі для VPN тунелів. Крім того, модеми/маршрутизатори DYNAMIX UM-SF мають убудовані додаткові функції забезпечення безпеки (firewall).

 Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX: Підключення банкоматів до філій банку через Internet