Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX:

Підключення банкоматів до філій банку по виділених лініях з використанням SHDSL концентраторів (DSLAM)

 
З різким ростом кількості платежів з використанням пластикових карт, виникає необхідність підключення банкоматів до філій банку або центральному банку. При відстані близько 5-7 км від банку (звичайно банкомати району підключаються до районного відділення банку) можливе використання SHDSL технології.

   Середовищем передачі даних є мідна виділена лінія (власна або орендована).
   При числі банкоматів менш 3-4 оптимальне використання у філіях банку для зв'язку з банкоматами SHDSL модемів/маршрутизаторів.
   При числі банкоматів більше 3-4 оптимальне використання у філіях банку SHDSL концентраторів (DSLAM), що й розглянуто на прикладі нижче.


У цьому випадку в банкомату може бути встановлено:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-S (Див. на малюнку Банкомат 2). Даний пристрій має один Ethernet порт, що досить для підключення банкомата по виділеній лінії до концентратора банку. При використанні даного пристрою питання забезпечення безпеки не виникає, тому що мережа є внутрішньою й впливу хакерських атак і т.п. не піддана.
2.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-SF (Див. на малюнку Банкомат 1 і 3). Даний пристрій має один Ethernet порт, що досить для підключення банкомата по виділеній лінії до концентратора банку. При використанні даного пристрою питання забезпечення безпеки не виникає, тому що мережа є внутрішньою й впливу хакерських атак і т.п. не піддана. Але для захисту інвестицій, при можливому подальшому переході до підключення банкоматів через загальнодоступну мережу Іnternet, кращим є використання даного встаткування, тому що воно має вбудовані функції безпеки (fіrewall) і прозоро для VPN тунелів.

У філії банку може бути встановлено:

1.  SHDSL концентратор (DSLAM), який забезпечує безпосередньо концентрацію й обмін даними з банкоматами. 

 Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX: Підключення банкоматів до філій банку по виділених лініях з використанням SHDSL концентраторів (DSLAM)