Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення мережі передачі даних невеликих офісів через Іnternet.
  При необхідності створення мережі передачі даних територіально рознесених офісів або філій, розташованих на більших відстанях (більше відстані на якому можуть функціонувати SHDSL модеми, або філії розташовані в різних містах) останнім часом всі частіше використається технологія передачі даних через загальнодоступну мережу Іnternet.

   Середовищем передачі даних є мідна виділена лінія (власна або орендована) до локального провайдера послуг (відстань 5-7 км).

У цьому випадку в офісах може бути встановлено:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-S4 (Див. на малюнку Офіс 1,3). Даний пристрій забезпечує підтримку до 4 Ethernet портів і дозволяє підключити до Іnternet до 4 комп'ютерів користувачів, що звичайно досить для невеликих офісів і філій. При використанні даного пристрою безпека доступу повинна забезпечуватися додатковими програмними або апаратними способами на стороні користувача. Для рішення цього завдання - організації VPN тунелів між користувачами при використанні загальнодоступної мережі Іnternet - на кожній з офісних сторін установлюються спеціалізовані VPN маршрутизатори. SHDSL модеми/маршрутизатори серії DYNAMІ UM-S прозорі для VPN тунелів. Замість SHDSL модему/маршрутизатора DYNAMIX UM-S4 можливе використання аналогічного SHDSL модема/маршрутизатора - DYNAMIX UM-S4F, у якому вбудовані додаткові функції безпеки (firewall).
2.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-S (Див. на малюнку Офіс 2,4). Даний пристрій має один Ethernet порт і дозволяє підключити до Іnternet або одного користувача (один комп'ютер), як показано на малюнку, або з використанням додаткового офісного Ethernet комутатора - забезпечити підключення всіх необхідних комп'ютерів, що входять в офісну мережу. При використанні даного пристрою безпека доступу повинна забезпечуватися додатковими програмними або апаратними способами на стороні користувача.
   Для рішення цього завдання - організації VPN тунелів між користувачами при використанні загальнодоступної мережі Іnternet - на кожній з офісних сторін установлюються спеціалізовані VPN маршрутизатори. SHDSL модеми/маршрутизатори серії DYNAMIX UM-S прозорі для VPN тунелів. 
   Замість SHDSL модему/маршрутизатора DYNAMIX UM-S4 можливе використання аналогічного SHDSL модема/маршрутизатора - DYNAMIX UM-SF, у якому вбудовані додаткові функції безпеки (firewall).

 Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX: Створення мережі передачі даних невеликих офісів через Іnternet