Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення мережі передачі даних і голосу для невеликих офісів з використанням модемів/маршрутизаторів і голосових шлюзів.
  При необхідності забезпечення даних і голосу між територіально розподіленими офісами або філіями й центральним офісом, розташованих на відстані близько 5-7 км від центрального офісу можливе використання SHDSL і ADSL технологій.
   SHDSL технологія вибирається тоді, коли потік даних з офісів або філій симетричний (тобто обсяги прийнятої й відправленої інформації приблизно однакові). Типовим прикладом таких офісів можуть бути, наприклад, магазини, адміністративні районні органи, ЖЕКИ, відділення банків і т.п.

   Середовищем передачі даних є мідна виділена лінія (власна або орендована).
При числі філій менш 3-4 оптимальне використання в центральному офісі SHDSL модемів/маршрутизаторів.

У цьому випадку в офісах може бути встановлено:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-SF (Див. на малюнку Офіс 1 і 2). Даний пристрій забезпечує зв'язок із центральним офісом, пріоритезацію голосового потоку й має вбудовані функції безпеки (fіrewall).
Далі з використанням офісного HUB (або комутатора) дані направляються в локальну мережу віддаленого офісу, а голосові пакети попадають на VoіP шлюз.
2.  DYNAMIX DW-02 - VoIP шлюз з 2 FXS портами забезпечує підключення через FXS порти телефонів віддалених офісів.

У центральному офісі може бути встановлено:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-SF (Див. на малюнку Центральний офіс). Даний пристрій забезпечує зв'язок з віддаленим офісом, забезпечує пріоритезацію голосового потоку й має вбудовані функції безпеки (fіrewall).
   Далі з використанням офісного HUB (або комутатора) дані направляються в локальну мережу центрального офісу, а голосові пакети попадають на VoIP шлюз.
2. Dynamix DW-0202/H - VoIP шлюз 2 FXS і 2 FXO портами забезпечує підключення через FXS порти телефонів центрального офісу, а через FXO порти дозволяє підключати АТС центрального офісу й, таким чином, забезпечувати вихід у телефонну мережу загального користування.
3.  Для корпоративного доступу в Іnternet із центрального офісу можуть використовуватися DYNAMIX UM-A (1 LAN) - універсальний ADSL модем/маршрутизатор з USB і Ethernet портами і підтримкою Fіrewall, якщо необхідно швидкість з'єднання із провайдером послуг до 8 Mbps downstream і 1 Mbps upstream або більш швидкісні 
DYNAMIX UM-A Plus
- універсальні ADSL2/2+ модеми/маршрутизатори з Ethernet і USB портом і підтримкою Fіrewall - зі швидкостями передачі до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream. 
   Вибір типу модему ґрунтується як на необхідній для даного офісу максимальної швидкості передачі, так і на можливостях Інтернет-провайдера (типом використовуваного ним обладнання- ADSL2/2+ чи ADSL).

 Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX: Створення мережі передачі даних і голосу для невеликих офісів з використанням модемів/маршрутизаторів і голосових шлюзів