Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі SHDSL обладнання DYNAMIX:

Підключення віддалених офісів до центрального офісу по виділених лініях з використанням SHDSL концентраторів (DSLAM).

 
При необхідності забезпечення підключення різних територіально розподілених офісів або філій, розташованих на відстані близько 5-7 км від центрального офісу можливе використання SHDSL і ADSL технологій.
   SHDSL технологія вибирається тоді, коли потік даних з офісів або філій симетричний (тобто обсяги прийнятої й відправленої інформації приблизно однакові). Типовим прикладом таких офісів можуть бути, наприклад, магазини, адміністративні районні органи й т.п.
   Середовищем передачі даних є мідна виділена лінія (власна або орендована).
При числі філій більше 3-4 оптимальне використання в центральному офісі SHDSL концентраторів (DSLAM).

SHDSL модем / маршрутизатор для офісів У цьому випадку в офісах може бути встановлено:

1.  SHDSL модем / маршрутизатор DYNAMIX UM-S4 (Див. на малюнку Офіс 1). SHDSL модем / маршрутизатор DYNAMIX UM-S4 забезпечує підтримку до 4 Ethernet портів і дозволяє підключити до 4 комп'ютерів користувачів, що звичайно досить для невеликих офісів і філій. При використанні SHDSL модема / маршрутизатора DYNAMIX UM-S4 питання забезпечення безпеки не виникає, тому що мережа є внутрішньою й впливу хакерських атак і т.п. не піддана.
2.  SHDSL модем / маршрутизатор DYNAMIX UM-S (Див. на малюнку Офіс 2). SHDSL модем / маршрутизатор DYNAMIX UM-S має один Ethernet порт і дозволяє підключити або одного користувача (один комп'ютер), як показано на малюнку, або з використанням додаткового офісного Ethernet комутатора - забезпечити підключення всіх необхідних комп'ютерів, що входять в офісну мережу. При використанні SHDSL модема / маршрутизатора DYNAMIX UM-S питання забезпечення безпеки не виникає, тому що мережа є внутрішньою й впливу хакерських атак і т.п. не піддана.

SHDSL модем / маршрутизатор для офісів У центральному офісі може бути встановлено:

1.  SHDSL концентратор (DSLAM) який забезпечує безпосередньо концентрацію й обмін даних з віддаленими офісами. 
2.  Для корпоративного доступу в Іnternet у центральному офісі можуть використовуватися DYNAMIX UM-A (1 LAN) - універсальний ADSL модем/маршрутизатор з USB і Ethernet портами й підтримкою Fіrewall, якщо необхідно швидкість з'єднання із провайдером послуг до 8 Mbps downstream і 1 Mbps upstream або більше швидкісні 
DYNAMIX UM-A Plus
- універсальні ADSL2/2+ модеми / маршрутизатори з Ethernet і USB портом і підтримкою Fіrewall - зі швидкостями передачі до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream. 
   Вибір типу модему ґрунтується як на необхідній для даного офісу максимальної швидкості передачі, так і на можливостях Інтернет-провайдера (типом використовуваного ним обладнання - ADSL2/2+ або ADSL).

 Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX: Підключення віддалених офісів до центрального офісу по виділених лініях з використанням SHDSL концентраторів (DSLAM).