Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі SHDSL обладнання DYNAMIX:

Підключення віддалених офісів до Іnternet.
  При необхідності забезпечення підключення до Іnternet різних офісів або філій, розташованих на відстані близько 5-7 км від провайдера послуг, можливе використання SHDSL і ADSL технологій.
   SHDSL технологія вибирається тоді, коли потік даних з офісів або філій симетричний (тобто обсяги прийнятої й відправленої інформації приблизно однакові). Типовим прикладом таких офісів можуть бути, наприклад, видавничі компанії, що приймають і відправляють велику кількість інформації. 
Середовищем передачі даних є мідна виділена лінія (власна або орендована).

SHDSL модем / маршрутизатор для офісів У цьому випадку в офісах може бути встановлено:

1.  SHDSL модем / маршрутизатор DYNAMIX UM-S4 (Див. на малюнку Офіс 1). Даний пристрій забезпечує підтримку до 4 Ethernet портів і дозволяє підключити до Іnternet до 4 комп'ютерів користувачів, що звичайно досить для невеликих офісів і філій. При використанні SHDSL модема / маршрутизатора - DYNAMIX UM-S4 безпека доступу повинна забезпечуватися додатковими програмними або апаратними способами на стороні користувача. Замість SHDSL модему / маршрутизатора DYNAMIX UM-S4 можливе використання аналогічного SHDSL модема / маршрутизатора - DYNAMIX UM-S4F, у якому убудовані функції безпеки (fіrewall).
2.  SHDSL модем / маршрутизатор DYNAMIX UM-S (Див. на малюнку Офіс 2). Даний пристрій має один Ethernet порт і дозволяє підключити до Іnternet або одного користувача (один комп'ютер), як показано на малюнку, або з використанням додаткового офісного Ethernet комутатора - забезпечити підключення всіх необхідних комп'ютерів, що входять в офісну мережу. При використанні даного пристрою безпека доступу повинна забезпечуватися додатковими програмними або апаратними способами на стороні користувача.
3.  SHDSL модем / маршрутизатор - DYNAMIX UM-SF (Див. на малюнку Офіс 3). Даний пристрій має один Ethernet порт і дозволяє підключити до Іnternet або одного користувача (один комп'ютер), як показано на малюнку, або з використанням додаткового офісного Ethernet комутатора - забезпечити підключення всіх необхідних комп'ютерів, що входять в офісну мережу. SHDSL модем / маршрутизатор - DYNAMIX UM-SF має вбудовані функції безпеки (firewall).

SHDSL модем / маршрутизатор для офісів На стороні провайдера послуг може бути встановлений:
   SHDSL концентратор (DSLAM) безпосередній доступ, що забезпечує, до Іnternet.

 Рішення на базі SHDSL обладнання сімейства DYNAMIX: Підключення віддалених офісів до Іnternet.