Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі Powerline (HomePlug) обладнання сімейства DYNAMIX:

 Надання Іnternet послуг і відеосервісів для готелів і житлових будинків на адаптерах зі швидкістю 200 Mbps

 
Рішення на базі Powerline (HomePlug) обладнання відповідають терміну "передача даних по електромережі". При цьому варто розуміти, що обладнання зі швидкістю передачі 200 Mbps підтримує рекомендації Home Plug AV і забезпечує передачу даних по проводам звичайної промислової мережі на відстані до 200 м.
   Для забезпечення передачі даних у готелях і житлових будинках необхідно пам'ятати, що Powerline (HomePlug) адаптери предають дані тілько по одній фазі промислової електромережі. Для забезпечення передачі даних в усі номери (квартири) необхідно встановити по одному Powerline (HomePlug)-
Ethernet адаптеру на кожну з фаз (адаптери 1, 2 і 3 на малюнку нижче). Ці адаптери перетворюють Ethernet дані від серверів в Powerline (HomePlug) мережу в кожній з фаз (1-3). 
   У кінцевих абонентів (квартири, номера в готелях) установлюються аналогічні адаптери, які підключаються до електромережі (через стандартні електричні розетки) і перетворюють дані з Powerline (HomePlug) мережі в Ethernet. Абоненти можуть використовувати для доступу в Іnternet або одержання відеосервісів як стаціонарні комп'ютери, так і ноутбуки з Ethernet інтерфейсом.
  Перевагою подібних рішень є відсутність необхідності в прокладці яких-небудь додаткових кабелів, швидкість розгортання й висока швидкість передачі даних - до 200 Mbps. Середовищем передачі даних є промислова електропроводка.

У рішенні може бути використане наступне обладнання:

1.  ADSL2+ модем/маршрутизатор DYNAMIX Tiger 2Plus. Даний пристрій має один Ethernet порт, що досить для підключення його до сервера готелю або житлового будинку для забезпечення централізованого виходу в Internet з використанням ADSL 2+ технології. Модеми/маршрутизатори DYNAMIX Tiger 2Plus мають вбудовані функції забезпечення безпеки (firewall).
2.  DYNAMIX PL-200AV - міст (адаптер) Ethernet - Powerline
   Три Powerline (HomePlug) - Ethernet адаптера DYNAMIX PL-200AV {1, 2 і 3 на малюнку нижче}  - забезпечують перетворення Ethernet даних від сервера в Powerlіne (HomePlug) мережа в кожній з фаз. Інші Powerlіne (HomePlug)- Ethernet адаптери, розташовувані в номерах готелю або квартирах житлових будинків, забезпечують підключення абонентів з Ethernet інтерфейсом до Powerlіne (HomePlug) мережі готелю або житлового будинку. Абоненти можуть використовувати для доступу в Іnternet або одержання відеосервісів як стаціонарні комп'ютери, так і ноутбуки з Ethernet інтерфейсом.