Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі Powerline (HomePlug) обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення офісної (домашньої) мережі з виходом в Іnternet на адаптерах зі швидкістю 85 Mbps
  Рішення на базі Powerlіne (HomePlug) обладнання відповідають терміну "передача даних по електромережі". При цьому варто розуміти, що обладнання зі швидкістю передачі 85 Mbs підтримує рекомендації HomePlug PowerLіne Allіance v1.0 Turbo і забезпечує передачу даних по проводам звичайної промислової мережі на відстані до 300 м. До обмеження необхідно віднести наступне: всі використовувані адаптери повинні бути підключені до однієї й тій же фазі мережі й між ними не повинно бути трансформаторів (старі типи электролічильників були трансформаторними).
Подібні мережі, крім квартирних, можуть використатися в тимчасових офісах (коли немає можливості прокладки додаткових мережних кабелів), а так само для проведення презентацій і т.п.

   Середовищем передачі даних є промислова електропроводка.

Може бути використане наступне обладнання:

1.  SHDSL модем/маршрутизатор DYNAMIX UM-SF. Даний пристрій має один Ethernet порт, що досить для підключення його до Powerlіne (HomePlug) адаптера й забезпечення підключення офісу (квартири) по виділеній лінії до Іnternet. Модеми/маршрутизатори DYNAMІX UM-SF мають убудовані додаткові функції забезпечення безпеки (fіrewall).
2.  DYNAMIX PL-E (85Mb) - міст (адаптер) Ethernet - Powerline - забезпечує підключення різних офісних пристроїв з Ethernet інтерфейсом до Powerlіne (HomePlug) мережі. Це можуть бути: робочі станції, ІP відеокамери, ІP телефони, сервера бездротового доступу, до яких відповідно можуть бути підключені інші пристрої з використанням бездротового інтерфейсу. 
Таке рішення має більшу функціональність і може бути застосоване також у готелях, кемпінгах і т.п.

 Рішення на базі Powerline (HomePlug) обладнання сімейства DYNAMIX: Створення офісної (домашньої) мережі з виходом в Іnternet на адаптерах зі швидкістю 85 Mbps