Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі Powerline (HomePlug) обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення офісної (домашньої) мережі з виходом в Іnternet на адаптерах зі швидкістю 14 Mbps
  Рішення на базі Powerlіne (HomePlug) устаткування відповідають терміну "передача даних по електромережі". При цьому варто розуміти, що обладнання зі швидкістю передачі 14 Mbs підтримує рекомендації HomePlug PowerLіne Allіance v1.0 і забезпечує передачу даних по проводам звичайної промислової мережі на відстані до 300 м. До обмеження необхідно віднести наступне: всі використовувані адаптери повинні бути підключені до однієї й тій же фазі мережі й між ними не повинне бути трансформаторів (старі типи электролічильників були трансформаторними).
Подібні мережі, крім квартирних, можуть використатися в тимчасових офісах (коли немає можливості прокладки додаткових мережних кабелів), а так само для проведення презентацій і т.п.

   Середовищем передачі даних є промислова електропроводка.

Може бути використане наступне обладнання:

1.  DYNAMIX UM-A4/PL -  ADSL модем/маршрутизатор з підтримкою Powerline мереж. Даний пристрій призначений для забезпечення доступу офісу (квартири) до Іnternet і забезпечує можливість передачі даних як по Ethernet (пристрій має 4 порти), так і по Powerlіne (HomePlug) мережі. Користувачі підключаються до Powerlіne (HomePlug) мережі через спеціальні адаптери з Ethernet і USB інтерфейсами.
2.  DYNAMIX PL-U  - міст (адаптер) USB - Powerlineзабезпечує підключення, наприклад, ноутбуків офісу (квартири) до Powerlіne (HomePlug) мережі через USB інтерфейс. Це дозволяє підключеним ноутбукам обмінюватися інформацією між собою й мати доступ в Іnternet.

 Рішення на базі Powerline (HomePlug) обладнання сімейства DYNAMIX: Створення офісної (домашньої) мережі з виходом в Іnternet на адаптерах зі швидкістю 14 Mbps