Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення квартирної мережі по телевізійному кабелю на основі DYNAMIX HP-30 Coax
  Застосування технології HomePNA 3.0 і конверторів DYNAMIX HP-30 Coax дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/с по вже наявному у квартирі телевізійному кабелю. Використання HomePNA 3.0 обладнання у квартирі дозволяє створити "квартирну мережу" найбільш економним способом - без прокладки додаткових проводів.

  Середовищем передачі даних є коаксіальний телевізійний кабель, розведений у квартирі. 
Робоча відстань - біля 1200м.

У квартирі може бути встановлено:

1.  DYNAMIX HP-30 Coax - конвертор (адаптер) HomePNA 3.0 - Ethernet, (передача даних по коаксіальному кабелю). Телевізійне зображення з антени надходить у ТВ розетки. розташовані у всіх кімнатах квартири. ТВ приймач, розташований у житловій кімнаті (1) дозволяє приймати телевізійне зображення як безпосередньо від антени через ТВ розетку, так і через SET TOP BOX, підключений через Ethernet інтерфейс до конвертора DYNAMIX HP-30 Coax (див. малюнок нижче).
Аналогічний конвертор, установлений, наприклад, у дитячій кімнаті (2) дозволяє передавати зображення на телевізор і, одночасно, створити локальну Ethernet мережу, включивши в неї ноутбук, розташований у кабінеті (3).
2.  DYNAMIX HP-30 Coax - конвертор (адаптер) HomePNA 3.0, розташований у вітальні (4) дозволяє переглядати відеозображення від ІP відеокамери спостереження на комп'ютері, установленому в дитячій кімнаті й ноутбуці в кабінеті по внутрішній "квартирній" мережі.
Аналогічний конвертор, установлений, наприклад, у спальні (5) дозволяє через SET TOP BOX, підключений через Ethernet інтерфейс до цього конвертора DYNAMIX HP-30 Coax приймати телевізійні програми на розташований у спальні телевізор.