Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomeCNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Підключення квартир (номерів в готелях) до Internet по коаксіальному ТВ кабелю за допомогою MDU HCNA 3.1 моста DYNAMIX HP-52/M

   Технологія HomeCNA 3.1 дозволяє передавати дані з швидкістю до 224 Мб/с по вже наявному в квартирі (готелі) телевізійному кабелю. Використання HomeCNA 3.1 устаткування дозволяє створити "квартирну мережу" найбільш економним способом - без прокладки додаткових дротів. 
  Середовищем передачі даних є коаксіальний телевізійний кабель. Робоча відстань - біля 1200м.
   Кількість абонентів, що підключаються, складає до 61 (а в майбутньому - до 122 крайових пристроїв).
   Можливості такого рішення - надання сучасних сервісів як, наприклад, відео за запитом, передача голосових повідомлень, Інтернет-з'єднання і тому подібне
  
Особливістю даного рішення є те, що всі користувачі «ізольовані» один від одного. Це означає, що жоден з абонентів не може мати доступу до файлів, що зберігаються на комп'ютерах «сусідніх» абонентів. Таке рішення найбільш оптимально для готелів, котеджних селищ, багатоквартирних будинків - скрізь де, необхідно надаючи послуги широкосмугового доступу в Інтернет або послуги «мультимедіа за запитом», забезпечувати недоторканість даних інших абонентів.В цьому випадку на вході до будинку (готель) може бути встановлено:

1.  DYNAMIX HP-52/M - MDU HCNA міст, що дозволяє використовувати його для передачі даних для крайових пристроїв серії DYNAMIX HP-52/S. Широкосмуговий Інтернет доступ в такому рішенні здійснюється за рахунок підключення до DYNAMIX HP-52/M будь-якого типа пристрою доступу (ADSL, SHDSL, кабельного модему) з Ethernet інтерфейсом. Як джерело даних може служити також, наприклад, спеціалізований відеосервер з Ethernet інтерфейсом, що підключається до другого Ethernet порту пристрою.
   DYNAMIX HP-52/M (майстер-пристрій) через меню дозволяє встановлювати швидкість і конфігурувати кожний 
   з підключених крайових пристроїв серії DYNAMIX HP-52/S. HCNA міст DYNAMIX HP-52/M підтримує QoS і контроль смуги пропускання, а також має вбудований фільтр усунення перешкод для ТВ.
   Для використання MDU HCNA моста на тих, що не обслуговують майданчик, в колодязях, установки в котеджах, будинках, готелях є спеціальне виконання
DYNAMIX HP-52/M Outdoor. Цей пристрій функціонально відповідає DYNAMIX HP-52/M, але виконано в спеціальному, металевому корпусі що оберігає пристрій від попадання пилу і вологи.
2. Для широкосмугового доступу в Інтернет можуть використовуватися DYNAMIX Tiger 2Plus - ADSL2/2+ модем / маршрутизатор з одним Ethernet портом і підтримкою Firewall, швидкість з'єднання з провайдером послуг до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream, що досить як для передачі інтернет-трафіку, так і мультимедійних даних від провайдера послуг.

У квартирах (номерах в готелі) може бути встановлено:

1.  DYNAMIX HP-52/S - модем HomeCNA 3.1 - Ethernet. Конвертор дозволяє приймати дані і ТБ сигнали, а наявні в нім 2 Ethernet інтерфейси забезпечують підключення комп'ютерів, ноутбуків.

DYNAMIX HP-52/S FXS  - модем HomeCNA 3.1 - Ethernet з FXS портом. Конвертор дозволяє приймати дані і ТБ сигнали, а наявні в нім 2 Ethernet інтерфейси забезпечують підключення комп'ютерів, ноутбуків. FXS порт DYNAMIX HP-52/S FXS дозволяє підключати до нього аналоговий телефонний апарат і здійснювати VoIP дзвінки і прийом викликів через інтернет.

Диаграмма применения DYNAMIX HP- 52/M совместно с DYNAMIX HP- 52/S и DYNAMIX HP-52/S FXS
Приклад використання DYNAMIX HP- 52/M спільно з DYNAMIX HP- 52/S і DYNAMIX HP-52/S FXS


Приклад підключення до 61 дистанційного пристрою DYNAMIX HP-52/S (DYNAMIX HP-52/S FXS)


 Якщо при прочитанні матеріала на нашому сайті у Вас виникли питання, або необхідно дізнатися вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму