Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базя HomeCNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Готельна мережа по коаксіальному ТВ кабелю на базі MDU HCNA моста DYNAMIX HP-51/S

   Технологія HomeCNA 3.0 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/с по вже наявному в готелі телевізійному кабелю. Використання HomeCNA 3.0 устаткування дозволяє створити мережу найбільш економічним способом - без прокладки додаткових проводів. 
   Середовищем передачі даних є коаксіальний телевізійний кабель. Робоча відстань - до 1200м.

  
Можливості такого рішення - надання сучасних сервісів як, наприклад, відео по запиту, передача голосових повідомлень, Інтернет-з'єднання, у тому числі й бездротове.
  
Особливістю даного рішення є те, що всі користувачі "ізольовані" один від одного. Це означає, що ніякий з абонентів не може мати доступу до файлів, що зберігається на комп'ютерах "сусідніх" абонентів. Таке рішення найбільше оптимальне для готелів, котеджних селищ, багатоквартирних будинків - скрізь де, необхідно надаючи послуги широкополосного доступу в Інтернет або послуги "мультимедія по запиту", забезпечувати недоторканність даних інших абонентів.


У цьому випадку, у спеціалізованому приміщенні готелю (ресепшн або кімнаті керування) може бути встановлене (див. мал. унизу):

1.   - Спеціалізований комп'ютер-сервер, що забезпечує керування всім комп'ютерним устаткування готелю.
 - Відеосервер, що забезпечує трансляцію відеофільмів для мешканців готелю.
 - Пристрій доступу в Інтернет - на малюнку
ADSL2/2+ модем / маршрутизатор (див.п.3).
 - Приймальні ТВ антени або супутникова тарілка з ресивером, для забезпечення мешканців ТВ віщанням.
 - Локальна Ethernet мережа для підключення різних служб готелю - комп'ютерів поселення, комп'ютерів 
біллнга й т.п.
 -
MDU HCNA міст (див.п.2) - для підключення номерів готелю до єдиної мультифункціональної мережі готелю.
 - ТВ спліттер, для "роздачі" даних і відео на локальні пристрої в номери готелю.
2.  DYNAMIX HP-51/M - MDU HCNA міст, що дозволяє використати його для передачі даних для кінцевих пристроїв DYNAMIX HP-51/S. Широкополосный Інтернет доступ у такім рішенні здійснюється за рахунок підключення до мережі готелю будь-якого типу пристрою доступу (ADSL, SHDSL, кабельного модема) з Ethernet інтерфейсом.
   HCNA міст DYNAMIX HP-51/M підтримує QoS і контроль смуги пропущення, а також має вбудований фільтр усунення перешкод для ТВ.
3. Для широкополосного доступу в Інтернет можуть використовуватися DYNAMIX Tiger 2Plus - ADSL2/2+ модем / маршрутизатор з одним Ethernet портом і підтримкою Firewall, швидкість з'єднання із провайдером послуг до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream, що досить як для передачі Інтернет-трафіка, так і мультимедійнтх данних від провайдера послуг.

На відкритих площадках готелю (кафе. ресторани, зони доступу в Інтернет) може бути встановлено:

1.  VoIP WiFi шлюз Dynamix DW 3512, що має 2 FXS порта, 1 PSTN порт для підключення PSTN лінії з функцією - backup ( при відключенні живлення FXS порти автоматично стають PSTN портами), 1 WAN / 4 LAN портами і підтримкою 802.11 b/g WLAN інтерфейса. Поєднання VoIP і WiFi технологій дозволить значно скоротити витрати й дозволяє створити локальну WiFi мережу з інтернет-віщанням.
  Користувачі, таким чином, зможуть одержати бездротовий доступ, використовуючи мобільні телефони, смартофони або ноутбуки з бездротовим інтерфейсом, а при необхідності, і провідний з використанням портів 4 LAN шлюза.
  WiFi шлюз може бути підключений безпосередньо до Ethernet мережі готелю.


У лоббі-барі може бути встановлено:

1.    Звичайно в лоббі-барі мешканці готелю можуть одержати послуги провідного або бездротового доступу, а так само дивитися ТВ програми. Для цього використовується DYNAMIX HP-51/S - конвертор (адаптер) HomeCNA 3.0 - Ethernet. Конвертор дозволяє приймати дані й ТВ сигнали з єдиної мультифункціональної мережі готелю, а наявні в ньому 2 Ethernet інтерфейси можуть забезпечують провідне підключення ноутбуків користувачів через додатковий Ethernet комутатор (не показаний на малюнку), або бездротове підключення використовуючи WiFi точку доступу (див. мал. нижче).
Також за допомогою даного конвертора можуть бути підключені інформаційні кіоски або інша Ethernet периферія. 

У номерах готелю може бути встановлено:

1.  У номерах готелю встановлюється DYNAMIX HP-51/S - конвертор (адаптер) HomeCNA 3.0 - Ethernet. Конвертор дозволяє приймати дані й ТВ сигнали з єдиної мультифункціональної мережі готелю й, залежно від класу номера, може забезпечуватися можливість провідного або бездротового підключення комп'ютерів мешканців, а так само підтримка послуг IP TV або ТВ по запиту.
 

  * Дана діаграма відображає функціональну мережу готелю, невраховуючи деякі допоміжні пристрої, які будуть потрібні при реалізації мережі.


 Якщо при прочитанні матеріала на нашому сайті у Вас виникли питання, або необхідно дізнатися вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму