Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Організація "домашньої" мережі в квартирах (офісах) по телефонному кабелю на базі ADSL2+ маршрутизатора DYNAMIX HP- 40R/W з підключенням до Інтернет

   Технологія HomePNA 3.0 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/с по звичайній телефонній "лапші" зі збереженням звичайного телефонного сервісу. Використання HomePNA 3.0 устаткування в будинках, офісах може забезпечити підключення до Іnternet і створення "домашньої мережі" найбільш економним способом - без прокладки додаткових проводів. Крім того, тому що технологія дозволяє передавати дані зі швидкість до 128 Мб/з є можливість надання таких сучасних сервісів як, наприклад, відео за запитом, передача голосових повідомлень, обмін файлами між комп'ютерами мережі й т.п.

   Середовищем передачі даних є мідна телефонна лінія будинку ("лапша"). Робоча відстань біля 600м


У цьому випадку на вході в будинок (офіс) може бути встановлене:

1.    Основою рішення є DYNAMIX HP-40R/W - ADSL2+ модем/маршрутизатор з підтримкою інтерфейсів 802.11g/b і HomePNA 3. ADSL2+ модем/маршрутизатор забезпечує швидкість передачі до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream, має вбудований NAT і SPI firewall, запобігає DoS (Denial of Service) атакам - таким чином, повністю забезпечує безпеку ADSL з'єднання при створенні домашньої мережі. 
   Для забезпечення додаткової гнучкості й переваги рішення, цей пристрій також забезпечує підтримку бездротового інтерфейсу - 802.11g/b. При цьому підтримка 64/128 bits WEP і WPA забезпечує також безпеку бездротових домашніх комунікацій.
  DYNAMIX HP-40R/W забезпечує просте широкополосное підключення до Інтернет відповідно до найсучасніших вимог (ADSL2+ технологія), зберігає існуючу телефонну мережу, а також дозволяє підключати досить велику кількість домашніх (офісних) комп'ютерів. Комп'ютери й Ethernet - периферія можуть бути підключені як безпосередньо до самого модему/маршрутизатору (для цього в ньому є 4 х 10/100 Base-T інтерфейса), так і через HPNA інтерфейс. Для забезпечення зв'язку DYNAMIX HP-40R/W з Ethernet пристроями використаються сателіт - пристрої – DYNAMIX HP-30/S.
2.     У випадку, якщо немає необхідності підключення бездротових абонентів, то замість ADSL2+ модема/маршрутизатора DYNAMIX HP-40R/W, може бути застосований більш дешевий - DYNAMIX HP-40R, функціонально аналогічний, але без підтримки 802.11g/b інтерфейса.

В квартирах (помещениях офиса) может быть установлено:

1.     DYNAMIX HP-30/S – конвертор, що має один HomePNA 3.1 і один порт для підключення телефону й два 10/100Base-T Ethernet порти. Він призначений для стикування двох типів мереж - HomePNA і Ethernet. Даний конвертор являє собою просте рішення для взаємодії двох типів мереж, без додаткових драйверів і програм - це "plug and play" пристрій. До Ethernet портів DYNAMIX HP-30/S можуть бути підключені комп'ютери, ноутбуки й інші пристрої з Ethernet інтерфейсом.
  Таке рішення забезпечує всі "принадності" широкополосного доступу в Інтернет, обміну файлами між комп'ютерами й т.п., але при цьому значно збільшують робочу відстань - до 600 метрів, зберігаючи при цьому наявну архітектуру телефонної мережі. Якщо при прочитанні матеріала на нашому сайті у Вас виникли питання, або необхідно дізнатися вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму