Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення квартирної мережі по телефонній лінії
   Технологія HomePNA 3.0 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/з по звичайній телефонній проводці зі збереженням звичайного телефонного сервісу. Використання HomePNA 3.0 обладнання у квартирі дозволяє створити "домашню мережу" найбільш економним способом - без прокладки додаткових проводів.

   Середовищем передачі даних є мідна телефонна лінія, розведена у квартирі. 
Робоча відстань близько 600м.


У цьому випадку на вході в будинок може бути встановлений:

1.  DYNAMIX DH-314 - HomePNA 3.0 концентратор, оснащений чотирнадцятьма портами 128 Mbps HomePNA 3.0 і двома 10/100/1000 Base-TX. HomePNA 3.0 концентратор призначений для передачі потоків інформації з існуючої телефонної мережі будинку.
   Для збереження телефонного сервісу, всі вхідні телефонні лінії, надалі призначені для передачі даних, включаються з телефонного кросу будинку в концентратор, а потім надходять безпосередньо до абонентів (проводка від будинкового кросу до офісів або квартир зберігається).

У квартирі може бути встановлено:

1.  DYNAMIX HP-30U - конвертор (адаптер) HomePNA 3.0 - USB. Конвертор дозволяє приймати телефонний трафік і дані й передавати, відповідно, на телефонний апарат і, наприклад, комп'ютер з USB інтерфейсом, установлений наприклад у дитячій кімнаті (1) і ноутбук у робочому кабінеті (2). 
2.  DYNAMIX HP-30С - конвертор (адаптер) HomePNA 3.0 - Ethernet. Конвертор дозволяє приймати телефонний трафік і дані й передавати, відповідно, на телефонний апарат і на пристрої з Ethernet інтерфейсами. Наприклад, у коридорі може бути встановлена ІP відеокамера спостереження (3), а в гостьовій кімнаті - SET TOP BOX і телевізор.

 Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX: Створення квартирної мережі по телефонній лінії