Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomeCNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Створення квартирної мережі по телевізійному кабелю на основі DYNAMIX HP-33/S(GE)

   Використання технології HomePNA 3.1 і конверторів DYNAMIX HP-33/S(GE) дозволяє передавати дані з швидкістю до 256 Мб/с по вже наявному в квартирі телевізійному кабелю. Використання HomePNA 3.1 устаткування в квартирі дозволяє створити "квартирну мережу" найбільш економним способом - без прокладки додаткових дротів.

   Середовищем передачі даних є коаксіальний телевізійний кабель, розведений в квартирі
   Робоча відстань - біля 1200м.

У квартирі може бути встановлено:

1.  DYNAMIX HP-33/S(GE)  - конвертор (адаптер) HomePCA 3.1 - Ethernet (передача даних по коаксіальному кабелю). Телевізійне зображення з антени поступає в ТБ розетки. розташовані у всіх кімнатах квартири. ТБ приймач, розташований в житловій кімнаті (1) дозволяє приймати телевізійне зображення як безпосередньо від антени через ТБ розетку, так і через SET TOP BOX, підключений через Ethernet інтерфейс до конвертора DYNAMIX HP-33/S(GE) (див. малюнок нижче).
   Аналогічний конвертор, встановлений, наприклад, в дитячій кімнаті (2) дозволяє передавати зображення на телевізор і, одночасно, створити локальну мережу Ethernet, включивши в неї ноутбук, розташований в кабінеті (3).
2.  DYNAMIX HP-33/S(GE)  - конвертор (адаптер) HomePNA 3.1, розташований в передпокої (4) дозволяє переглядати відеозображення від IP відеокамери спостереження на комп'ютері, встановленому в дитячій кімнаті і ноутбуку в кабінеті по внутрішній "квартирній" мережі.
 Аналогічний конвертор, встановлений, наприклад, в спальні (5) дозволяє через SET TOP BOX, підключений через Ethernet інтерфейс до цього конвертора DYNAMIX HP-33/S(GE) приймати телепередачі на розташований в спальні телевізор.