Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі ADSL обладнання DYNAMIX:

Підключення віддалених офісів до центрального офісу і до Internet з використанням 
ADSL (ADSL 2/2+) концентраторів (DSLAM)
  При необхідності забезпечення підключення різних офісів або філій, розташованих на відстані близько 3-5 км від центрального офісу (у випадку їхнього компактного розташування, наприклад, у сфері дії однієї АТС) можливо використання ADSL технології. ADSL технологія вибирається тоді, коли потік даних в офіси або філій ассиметричний (тобто обсяги прийнятої інформації переважають над відправленою). Типовим прикладом таких офісів можуть бути, наприклад, поліграфічні центри, банки приймаючі звичайно більше інформації, ніж відправляють. При цьому центральний офіс може, за узгодженням зі службами АТС, установити на АТС власний концентратор (DSLAM) і виступати як самостійним провайдер ADSL послуг для своїх філій. При такій схемі, вихід в Іnternet може бути реалізований централізовано для всіх філій із центрального офісу.
   Середовищем передачі даних при ADSL технології є мідна телефонна лінія від офісів до найближчої площадки АТС, де встановлений концентратор центрального офісу (Дані передаються одночасно з телефонним трафіком).

ADSL модем / маршрутизатор для офісів У цьому випадку в офісах може бути встановлено:

1.  Для корпоративного доступу в офісі можуть використовуватися DYNAMIX Tiger 2Plus (4 LAN) - ADSL 2/2+ модем / маршрутизатор (Офіс 1) з чотирма Ethernet портами і підтримкою Firewall, швидкість з'єднання з провайдером послуг до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream.
2.  Для індивідуального доступу в офісі можуть використовуватися DYNAMIX Tiger 2Plus - ADSL 2/2+ модем / маршрутизатор (Офіс 2) з одним Ethernet портом і підтримкою Fіrewall, швидкість з'єднання з провайдером послуг до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream.

ADSL модем / маршрутизатор для офісів На стороні центрального офісу може бути встановлений:

1.  ADSL концентратор (DSLAM) забезпечує високошвидкісну передачу даних по існуючих телефонних лініях, одночасно із традиційними телефонними послугами.
2. Для забезпечення корпоративного доступу в Іnternet у центральному офісі можуть використовуватися DYNAMIX Tiger 2Plus - ADSL 2/2+ модем / маршрутизатор або застосовуватися SHDSL чи дротові модеми (в залежності від деталей або можливостей цього офісу).