Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі


Рішення на базі VoIP обладнання сімейства DYNAMIX:


Рішення для офісів і домашніх користувачів з використанням 
VoIP WiFi шлюза Dynamix DW 3512

  Для офісів, позабалансових відділень банків, домашніх користувачів з метою економії на локальному, міжміському і міжнародному телефонному трафіку можливе використання для цих цілей VoIP технологій і обладнання Dynamix.
  Перевагами даного рішення є гнучкість конфігурації телефонної мережі (IP і/або PSTN), значна економія засобів, легка масштабованість і можливість безболісної інтеграції VoIP пристроїв у вже існуючу телефонну мережу офісу або будинку.

ADSL модем / маршрутизатор для офисов У цьому випадку в будинку (офісі) може бути встановлене:

1.     VoIP WiFi шлюз Dynamix DW 3512, який має 2 FXS порта, 1 PSTN порт для підключення PSTN лінії з функцією - backup ( при відключенні живлення FXS порти автоматично стають PSTN портами), 1 WAN / 4 LAN портами і підтримкою 802.11 b/g WLAN інтерфейса. Новий VoIP шлюз Dynamix DW 3512 підтримує SIPv2 протокол (RFC3261) і забезпечує розумне поєднання VoIP і WiFi технологій, що дозволить значно скоротити витрати на зв'язок, а також на використовуване обладнання й забезпечити одночасну підтримку WiFi AP, WiFi Client, IP і VoIP. Таке рішення дозволяє створити офісну (домашню) локальну WiFi мережа з інтернет-передачею, при використанні ADSL - підключення до IP мереж.
   Підтримка бездротових мереж у режимі точки доступу або клієнта (Access Point, Client mode) забезпечує автоматичне сканування й керування доступом, щсноване на MAC адресах. Підтримка WDS і універсального повторювача (Universal Repeater) забезпечують об'єднання декількох бездротових мереж. До такої бездротової мережі можуть підключатися ноутбуки й/або IP телефони, які мають 802.11 b/g WLAN інтерфейс. Підтримка Fіrewall і захист від відмови в обслуговуванні (Denial of Service) значно підвищуть надійність і безпеку даного рішення.
   Автоматичний або ручний перехід на PSTN мережу забезпечує надійність і "живучість" рішення, навіть якщо виникнуть проблеми з ІP мережею.
2.    Для підключення до ІP мережі на швидкостях до 24 Mbps downstream і 1 Mbps upstream можуть використовуватися ADSL 2/2+ модеми/маршрутизатори, например, DYNAMIX Tiger 2 Plus - ADSL 2/2+ модем / маршрутизатор з Ethernet портом і підтримкою Firewall.

Решение для офисов и домашних пользователей с использованием VoIP WiFi шлюза Dynamix DW 3512